• İşyeri Alarm Sistemleri

  İşyeri alarm sistemleri güvenliğinizden öte malınızı ve birikimizi korumanız gereken bir yapıyla dizayn ve montaj yapılması gerekmektedir. İşyeri alarm sistemleri kuruluş ve düzen açısından daha hassas ve caydırıcı biçimde dizayn edilmektedir.  İşyeri Alarm Sistemlerinde hayvan algılamayan gözler ve harekete ve darbeye duyarlı sensörler kullanılmalıdır. Bu sistemlerin üvenliğiniz açısında her işyerinde kesinlikle olması gerekmektedir. Ani durumlara ve hırsızlıklara karşı hizmet vermekteyiz.  OFİS ALARM SİSTEMLERİ

  Sizin veya yakınınızın ofisinize hırsız mı girdi?

  Yoksa, artan soygunlara karşı önlem mi almak istiyorsunuz?

  Çelik kapınızın yeterli olmadığını düşünüyor, öte yandan demir parmaklıklar arkasında hapis kalmak istemiyor musunuz?

  İşte aradığınız huzur ve güven ortamını, üstelik büyük bir konforla birlikte Alarm size getiriyor, üstelik günde sadece 1 dolara...

  Ne yazık ki, ülkemizde hırsızlık ve soygun sürekli artıyor.

  İşte aradığınız huzur ve güven ortamını, kurmuş olduğu alarm sistemleri ile 60.000'i aşkın işyeri ve evin tercihi Alarm Satış size getiriyor.

  Ofisinizin içinde veya dışındayken, hem sevdiklerinizi, hem de işyerinizi hırsızlardan korumanın ve maksimum güvenlik altına almanın bedeli uygun fiyatlarla...  5 KORUMALI GÜVENLİK PAKETİ

  HIRSIZLIK
  Mekanınıza izinsiz bir girişim olduğu durumda öncelikle harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 120 desibellik ses ile çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, Alarm Merkezi'ne gelen sinyaller sonrasında sizi ve polisi arayan Alarm Merkezi, olay yerine hızlı müdahele edilmesini sağlar.  YANGIN
  Şifre paneliniz üzerinde bulunan "itfaiye" butonu, sisteminizde bir ısı/duman dedektörünüz olmasa bile bir yangın durumunda basıp, Alarm Merkezi'ne yangın sinyali göndermenize olanak sağlar. Böylece, yangın ile karşılaştığınızda ne yapacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca, güvenlik paketinize dahil edeceğiniz ısı/duman dedektörü ile, oluşabilecek bir yangın durumunu Alarm Merkezi'nin proaktif olarak fark etmesini, sizi ve itfaiyeyi bilgilendirmesini sağlayabilirsiniz.


  ACİL SAĞLIK
  Acil bir sağlık durumu ile karşılaştığınız zaman şifre paneliniz üzerinde bulunan "ambulans" butonuna basarak Alarm Merkezi'ne sinyal gönderebilirsiniz. Alarm Merkezi sizi ve ambulansı arayarak, olay yerine hızla müdahele edilmesini sağlar.


  GAZ KAÇAĞI
  Güvenlik paketine ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı önlem alabbilirsiniz. Sisteminizden gelen bir gaz kaçağı sinyali durumunda, Alarm Merkezi sizi ve polisi arayarak, mekanınıza hızla müdahele edilmesini sağlar.


  PANİK
  Mekanınızda olduğunuz bir anda yaşayacağınız bir panik durumunda, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile, şifre paneli üzerinde bulunan "Panik" butonuna basarak, durumu Alarm Merkezi'ne bildirebilirsiniz. Hemen sizi ve polisi arayan Alarm Merkezi en kısa sürede yardımınıza gelinmesini sağlar.İşyerlerinde alarm sistemleri olmazsa olmazlar arasındadır, birikimlerinizin bir anda heba olup gitmemesi için kesinlikle alarm sistemi taktırmanız gerekmektedir.İşyerlerinde alarm sistemlerinin size ne gibi faydaları olabilir. Hırsıza karşı emniyette olursunuz, şifre bilinse dahi içeri mesai saatleri dışında birisi girerse size anında haber verilir ve bu giriş doğrulanır.

Alarm sistemleri hırsız güvenlik amaçlı gelişerek yanlış alarm vermeyen akıllı alarm sistemleri ve kablosuz alarm sistemleri sayesinde kedi köpek gibi evcil hayvanları algılamayan soygun ihbar sistemleri iç alan ve dış alanda çalışan, dijital güvenlik, pet pır dedektörler ve ilave edilebilen yangın güvenlik sensörleri extra lpg gaz dedektörü, su basma dedektörü ve çevre güvenlik sistemleri yangın ihbar sistemi ile entegre olabilen alarm güvenlik sistemleri hırsız alarm dışındada kullanılabilen son derece kapsamlı entegre olabilen elektronik güvenlik pakedi oluşturmaktadır.

Alarm Sistemleri için vazgeçilmez bir hizmet olan ve 24 saat kesintisiz hizmet veren alarm haberalma merkezleri, evde veya işyerindeki elektrik kesintisi, telefon hattı arızası, akü arızası, pır dedektör arızası, gibi oluşabilecek tüm arızaları ve sirenlerin hala çalıp çalmadığı, alarm sisteminizin saat kaçta kurulduğu, hangi bölgeden kaç defa alarm geldiği gibi detayları kontrol güvenlik önlemleri için emniyet birimlerine ve yetkililere 24 saat bilgi ulaştırmakta ve çözüm üretmektedir.